با بالارفتن تقاضا برای دریافت خدمات زیبایی در کشور، مراکز مختلفی برای پاسخگویی به سیل درخواست اعمال زیبایی پدید آمده است، اما متاسفانه این کلینیک‌ها و مراکز، در بسیاری از موارد دارای کیفیت لازم نیستند و یا توانایی ارائه خدمات مطابق استاندارد و روشهای قابل قبول، به بیماران را ندارند. مراکزی که اگر نگوییم خسارتهای جبران ناپذیر پزشکی ایجاد کرده‌ اند.

خدمات لیزر

مجموعه کاملی از خدمات لیزر پیشرفته ، امروزه به کمک ما برای حل مشکلات پوستی ، درمان و زیبا سازی و… آمده است به کار گیری این تکنولوژی تحت نظر پزشکان متخصص کلینیک صورت میگیرد.

بیشتر

پیوند مو

از قرن 19 تا به امروز تنها راه درمان و ترمیم موهای از دست رفته استفاده از پیوند موی طبیعی می باشد . استفاده از دوتکنیک FIT وFUT نتایج رضایت بخش با ظاهر طبیعی برای مراجعین به همراه خواهد داشت.

بیشتر

خدمات پوست

امروزه افراد به پوست خود اهمیت بسیاری می دهند . چرا که روش های نوینی به دنیای پزشکی وارد شده است که قادراند از سلامت و جوانی پوست تا جایی که امکان دارد محافظت کنند.

بیشتر

جراحی

هدف از جراحی پوست درمان ، تغییر و زیبا سازی یا رفع آسیب های ظاهری صورت و بدن است . به کارگیری علم و تکنولوژی پیشرفته ، تبحر و تجربه پزشک متخصص این جراحی ها را راحت تر و مطمئن تر از همیشه می سازد.

بیشتر

درمان مشکلات پنهان بانوان

امروزه برای رفع برخی از مشکلات زنان از جمله جوانسازی ، رفع تیرگی و خارش و خشکی ، رفع آتروفی و بی اختیاری از دستگاه های لیزر استفاده می شود.

بیشتر

تزریقات زیبایی

تزریقات بخش مهمی از روندهای درمانی و زیبایی امروز است این تزریقات پر طرفدار معمولا به صورت دوره ای به کار گرفته می شود.

بیشتر

خدمات لاغری

فرم دهی بدن ،از بین بردن سلولیت ، کاهش سایز بدون ایجاد ترک و عوارض جانبی از مزایای استفاده از دستگاه های لیزر لاغری می باشد.

بیشتر